in

A101 E-Ticaret Sitesini Yayına Aldı

A101 web sitesi üzerinden e-ticaret satışlarına başladığını duyurdu. Online siparişlerinizi online.a101.com.tr sitesi üzerinden verebilirsiniz.

Sitede 5 ana kategoriye ait ürünlerin satışı yapılıyor: Market, Elektronik, Ev & Yaşam & Tekstil, Anne & Bebek & Oyuncak, Oto & Bahçe & Yapı Market. Market kategorisinde yer alan gıda ürünleri incelediğinizde taze sebze ve meyvelerin olmadığını göreceksiniz. Site genelinde yalnızca kargo ile gönderime uygun ürünlere yer verilmiş.

Menüden “Fırsatlar” linkine tıkladığınızda 3 ana başlıkta kampanyalı ürünleri göreceksiniz: Aldın Aldın, Çok Al Az Öde, Haftanın Yıldızları. Bu başlıklar altında yer alan ürünler A101 aktüel ürün katalogları ile birebir uyumlu değil. Katalogda bulunan ürünlere göre çok az sayıda ürün bulunuyor ve bu ürünlerin bazıları kataloglarda yer almayan ürünler. Zamanla e-ticaret sitesi, mağaza ve kataloglar arasındaki tutarlılığı artıracaklarını düşünüyoruz.

Katalogları inceleyip A101 mağazasına gittiğinizde görevlilerden almak istediğiniz ürünün o mağaza hiç gelmediği bilgisini aldığınız zamanlar olmuştur. Online siparişlerde sınırlı stok yönetiminin nasıl yapılacağı merak konusu.

“Tüm Ürünleri Gör” linkine tıkladığımızda toplam 719 adet ürün listelendi.

Katalogla İlgili Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

3 Ekim 2018 Şok Haftanın Fırsatları Kataloğu

6 Ekim 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu