in

26 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu

26 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu‘nda indirimde olan sebzeler kabak ve patates. Her 2 sebze de kilosu 1,99 TL’den satışta. Dilerseniz bir gün fırında kabak yemeği diğer gün de patatesli başka bir yemek yaparak 2 günlük akşam yemeği menünüzü de çıkarabilirsiniz.

Kataloğun kalanında başka gıda ürünü bulunmuyor. 100’lü Pril bulaşık makinesi tableti 25 TL üzeri alışverişlerde 34,90 TL’den 19 TL’ye düşmüş durumda. Bu da yaklaşık %45’lik fiyat indirimi anlamına geliyor.

400 ml’lik Head & Shoulders şampuan çeşitlerinin fiyatı %50’ye yakın indirim ile 11,95 TL’den 6 TL’ye düşmüş durumda. Özellikle kepek problemi yaşayanlar için Head & Shoulders denemek için en uygun zaman. Bu kampanyadan yararlanmak için toplamda en az 25 TL’lik alışveriş yapmanız gerekiyor.

26 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu‘nun 2. kısmında yazlık evler, teraslar, balkonlar ve bahçelerin dekorasyonu düşünülmüş. Plastik tabure, sandalye ve açılır masalar oldukça uygun fiyatlarla satışta. Plastik sandalyenizi daha konforlu hale getirmek isterseniz yine aynı katalogda indirimde olan minder çeşitlerine göz atabilirsiniz. Konforuna önem verenler için armut koltuklar da unutulmamış. Farklı renk seçeneklerinden satın alarak bahçenizi rengarenk dekore edebilirsiniz.

Yağ, koku, duman, is derdiyle uğraşmadan mangal keyfini sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak 2 yıl garantili elektrikli ızgara 69,90 TL. İsterseniz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabiliyorsunuz. Komşularınızın dumandan rahatsız olacağı bir muhitte yaşıyorsanız bu ızgarayı balkonunuzda dahi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bahçenizde akşamları da keyifle vakit geçirmek için tasarlanmış güneş enerjili, kendiliğinden şarj olabilen, toprağa gömülebilen bahçe aydınlatmaları 9,95 TL.

Çocuğunuz için bahçenizde küçük bir oyun parkı kurmak isterseniz plastik kaydıraklar tam size göre.

Bahçenizi balkonunuzu dekore etmek istiyorsanız aradığınız her şeyi Şok markette bulabilirsiniz.

Katalogla İlgili Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

25 Mayıs 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

26 Mayıs 2018 A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu