in

25 Mayıs 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

2018 Dünya Kupası’nın yaklaşması ile birlikte birçok zincir markette televizyonlar indirime girdi. Dünya Kupası zamanı düğün sezonuna da denk geldiği için bu indirim yalnızca futbolseverleri değil yeni yuva kuranları da yakından ilgilendiriyor. 50 inç JVC Ultra HD LED TV 1999 TL. Kurulum hizmeti ücretsiz veriliyor ve dilerseniz ödemeyi kredi kartınızla peşin fiyatına vade farksız 6 taksitle yapabiliyorsunuz. Tv sehpası ve 2 raftan oluşan tv ünitesi seti başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir fiyatla satışta: 129 TL. Tv sehpası ölçüleri şöyle: 150 cm genişlik, 47 cm yükseklik, 30 cm derinlik. Televizyonunuza bağlayabileceğiniz uzaktan kumandalı LG sound bar hoparlör 349 TL. Evde ses sistemi kurmak isteyen tüketiciler için ideal olan bu ürünü kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın alabilirsiniz.

Elektronik ürünler arasında Samsung hızlı şarj aleti ve Xiaomi taşınabilir şarj aleti sırasıyla 49,90 ve 59,90 TL fiyatla satışta.

25 Mayıs 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu‘nda alışılmışın dışında bir ürün de yer alıyor. Dış mekan temizliğinde kullanılan basınçlı yıkama makinesi 229 TL. Kredine kartına peşin fiyatına 6 taksitle satın alabilirsiniz.

Dayanıklı malzemeden üretilmiş 21 inç boyutunda takım çantası tornavida, çivi, pense gibi birçok araç gereci düzenli şekilde bir arada muhafaza etmenizi sağlayacak.

Evin temel ihtiyaçları arasında yer alan elektrik süpürgesi için de 25 Mayıs 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu‘nda dikkate alınması gereken bir indirim var. Kuru toz torbalı 2 yıl garantili Fakir elektrik süpürgesi 229 TL. Yemek yaparken en büyük yardımcılarınızdan olacak blender ve mikser fonksiyonlarına sahip Fakir mini mutfak robotu 99,90 TL. Bu 2 Fakir ürününe kredi kartına vade farksız 6 taksitle sahip olabilirsiniz.

Tava, plastik kapaklı saklama kabı, servis tabağı gibi mutfak gereçleri indirimli ürünler arasında.

Hem çocuklar hem de yetişkinler için spor ayakkabılar ve terlikler farklı model, renk ve numara seçenekleri ile çok uygun fiyatlara satışta.

25 Mayıs 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu‘nda hem kız hem de erkek çocukları mutlu edecek oyuncaklar unutulmamış. Kızlar için barbie bebekler erkekler içinse Pepee futbol kalesi ve topu seti çocukların kalbini fethedecek.

Katalogla İlgili Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

24 Mayıs 2018 A101 Aldın Aldın Kataloğu

26 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu