in

23 Mayıs 2018 Şok Haftanın Fırsatları Kataloğu

İftarda ne pişirsem diyenlere Şok yeter de artar! Şok marketten alacağınız patlıcan ve domatesi kullanarak hazırlayacağınız patlıcan musakka ile iftar sofrasını lezzetlendirebilirsiniz. Eğer patlıcan musakkayı sevmeyen aile üyeleri varsa aynı malzemelerle karnıyarık ya da domates soslu patlıcan kızartma da yapabilirsiniz. Bu lezzetli yiyeceklerin yanında içebileceğiniz gazlı içecekler ve ramazan şerbeti de indirime giren ürünler arasında.

Ana yemek öncesinde ara sıcak ikram etmek isterseniz Superfresh mini börek çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Şok marketin ramazan boyunca yayınlanan tüm kataloglarında olduğu gibi 23 Mayıs 2018 Şok Haftanın Fırsatları Kataloğu‘nda da hurma çeşitleri yer alıyor.

Ramazan erzak paketi geçtiğimiz hafta olduğu gibi yine 49,90 TL’den satışta.

Gıda ürünlerinden sonra katalog ev temizlik ürünleri ile devam ediyor. Farklı markalara ait elde bulaşık yıkama deterjanlarında 2. alımlarda %50 indirim uygulanıyor.

Bebekli ailelerin temizlik ürünleri arasında en büyük maliyet kalemi bebek bezidir. Bu nedenle de bebek bezlerindeki indirimler çok yakından takip edilir. Bu katalogda Prima fırsat paketlerinde dikkate alınması gereken bir indirim var.

Önceki kataloglarda gördüğümüz gibi bu katalogda da Paşabahçe markalı ürünler bulunuyor. Bu ürünleri dilerseniz kendi mutfağınızda kullanabilirsiniz dilerseniz ise ev gezmelerinde hediye olarak götürebilirsiniz.

Eğer mutfağınızda set üstü ocak kullanıyorsanız ve fırınınız bulunmuyorsa 23 Mayıs 2018 Şok Haftanın Fırsatları Kataloğu‘nda indirime giren 2 yıl garantili mini fırını almayı düşünebilirsiniz.

King marka doğrayıcı mutfak robotu ve Sinbo marka mikser indirime giren diğer küçük ev aletlerinden.

Evinizdeki alanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak vakumlu hurç setini de Şok markete uğradığınızda incelemenizi öneririz. Vakumlama işlemi için elektrik süpürgenizi kullanabilirsiniz.

Katalogla İlgili Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

22 Mayıs 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

24 Mayıs 2018 A101 Aldın Aldın Kataloğu