in

19 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu

19 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu 2 sayfadan oluşuyor. Şok kataloglarından alışkın olduğumuz şekilde yemek önerisi ile başlıyor. Bu katalogda yer alan kampanyalar 19 ve 20 Mayıs 2018 tarihlerinde geçerli olacak. Kataloğu ve ürünleri sizin için tüm detaylarıyla inceledik.

İftarda ne pişirsem diye düşünüyorsanız Şok marketin Cumartesi günleri yayınladığı Hafta Sonu Fırsatları kataloglarını ya Çarşamba günleri yayınladığı Haftanın Fırsatları kataloglarını düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede en azından haftada 2 gün hem yapacağınız yemek için çok düşünmenize gerek kalmayacak hem de malzemeleri Şok market avantajları ile uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.

19 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu‘nun yemek önerisi ile başladığından bahsetmiştik. Ancak bu sefer farklı bir durum söz konusu. Önerilen yemek sulu köfte ancak indirime giren ürünler yeşil biber ve domates yani yemeğin ana malzemeleri değil yardımcı malzemeleri.

Kahvaltı sofralarını tatlandıracak Ülker Çokokrem ve Balparmak çiçek balı ürünlerini 25 TL üzeri alışverişlerinizde özel indirimlerle satın alabilirsiniz. Bu ürünler kahvaltıların dışında kahvaltılık yemeyi tercih ettiğiniz sahur öğünlerinde de tüketilebilir. Kataloğun geneli 19 – 20 Mayıs tarihlerine özel yapılan indirimleri içerse de Balparmak çiçek balı indirimi 21 – 22 Mayıs tarihlerinde de geçerli olacak.

19 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu‘nun 2. sayfası bir elektronik ürünü ile başlıyor. Araç içi Android multimedya seti. Geri görüş kamerası bulunan bu sistem 2 yıl garanti ile müşterilere sunuluyor. Ayrıca radyo ve navigasyon hizmeti sağlıyor. Usb girişini kullanarak istediğiniz müziği ya da videoyu oynatabiliyorsunuz.

Şok marketler açık hava severleri de unutmamış. Geniş bir balkonunuz / terasınız ya da bahçeniz varsa keyfinize keyif katacak salıncaklardaki indirimlere göz atabilirsiniz. Mangal keyfinizi üst seviyeye çıkaracak közleme çekmecesi olan taşlı tüplü mangal indirimde olan bir diğer ürün.

Ramazan ayının gelişi Ramazan bayramının da habercisidir. Bayramı ailesi ile birlikte geçirmek isteyenler de yoğun çalışma hayatından bunalıp güzel bir tatil yapmak isteyenler de genellikle şehir dışına seyahat ederler. Eşyalarınızı yanınızda güvenle taşıyabilmeniz için uçak seyahatleri de düşünülerek kabine sığacak ebatlarda üretilmiş sert ve darbeye dayanıklı valizler 99,90 TL.

2. sayfada yer alan bu ürünlerin tamamı peşin fiyatına vade farksız 6 taksitle satın alınabilir.

Kataloğun geri kalan kısmı çocuklara ayrılmış. Eğitici oyuncaklardan plastik bisiklete kadar çocuğunuzu mutlu edecek birçok oyuncak Şok markette sizleri bekliyor.

Katalogla İlgili Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

19 Mayıs 2018 A101 Çok Al Az Öde Kataloğu

19 Mayıs 2018 A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu