in

19 Mayıs 2018 A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu

19 Mayıs 2018 A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu daha önce yayınlanmış Haftanın Yıldızları kataloglarında olduğu gibi gıda ürünlerinden oluşuyor.

Ramazan ayının ilk haftasını geride bıraktık. Birçok markette olduğu gibi A101’de de ev yemeklerinin malzemesi olan temel gıda ürünleri ve hem iftariyelik hem de sahurluk olarak tüketebileceğiniz kahvaltılık ürünler indirimde.

Soğan, çay, salça gibi temel gıda ürünlerindeki indirimleri değerlendirerek büyük miktarlarda alıp stoklama yapabilirsiniz. Çünkü bu ürünlerin son tüketim tarihleri oldukça ileri tarihtedir ve uzun süre bozulmadan muhafaza edilebilirler.

Eğer yemek hazırlamak için çok vaktiniz yoksa ya da sahurda pratik çözümler arıyorsanız 19 Mayıs 2018 A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu‘nda yer alan ısıtılmaya hazır pişmiş dana döner ve dondurulmuş pizza tam size göre.

Ezine peyniri, kaşar peyniri, hazır taze yufka kullanarak lezzetli börekler yapmak isterseniz ihtiyacınız olan tüm malzemeler bu kataloğun göze çarpan ürünlerinden.

Yaz aylarının en sevilen meyvelerinden olan karpuzu 25 Mayıs tarihine kadar A101’e uğrayarak kilosu 1,69 TL’den satın alabilirsiniz. Ezine peyniri, karpuz ve ekmek üçlüsü hem hafif hem de sağlıklı öğünler için ideal bir tercih olacak.

Çocukların bayıldığı kakaolu sütte %50 indirim var. Danone 6’lı kakaolu sütü 7,95 TL yerine 3.95’ye satın alabilirsiniz.

19 Mayıs 2018 A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu‘nda gıda ürünleri dışında yalnızca 2 adet ürün bulunuyor: çamaşır deterjanı ve erkek boxer. Dilerseniz bu ürünlerdeki indirimlere de göz atabilirsiniz.

Katalogla İlgili Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

19 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu

Ucuz Süpermarket Alışverişi İçin 10 Altın Kural