in

19 Mayıs 2018 A101 Çok Al Az Öde Kataloğu

19 Mayıs 2018 A101 Çok Al Az Öde Kataloğu adından da anlaşılacağı gibi çoklu satışlarda yapılan indirimleri konu alıyor. Bu katalogda bulunan ürünlerden 2’şer ya da 3’er adet aldığınızda ciddi oranlarda indirimden faydalanabiliyorsunuz. Genellikle çoklu alımlara uygun olan ürünler tercih ediliyor. Bu ürünler arasında tüketim süresi uzun olan dayanıklı gıda ürünleri ve temizlik ürünleri başı çekiyor.

Aynı tarihli A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu‘nda olduğu gibi bu katalog da büyük oranda gıda ürünlerine ayrılmış durumda. Gıda ürünlerinin dışında Papia kağıt havlu indirime giren tek ürün. Bir önceki A101 Çok Al Az Öde kataloğunda yine aynı ürün yer alıyordu. Demek ki oldukça beğenilen ve ilgi göre bir ürün.

Temel gıda ürünlerinden Torku markalı süt ve Ovadan markalı baldo pirinç ön planda. Pratik yemekler hazırlamak isteyenlerden iseniz Torku kavurmadaki indirimi de değerlendirebilirsiniz.

Tatlılarınıza ilave edebileceğiniz ya da atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz ve Nescafe 3’lü bir arada 10’lu ekonomik paketçiğ fındık 2’li alımlarda indirimli fiyatlarla satışta.

Katalogla İlgili Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

18 Mayıs 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

19 Mayıs 2018 Şok Hafta Sonu Fırsatları Kataloğu